MUZYKA
FOX feat. Goście
FOX feat. Goście


 
 
13 czerwca, niedziela, godz. 20.00
 
 
Klub Parlament, Gdańsk
 
 
Fox (Michał Król) to jeden z najbardziej utalentowanych producentów na polskiej scenie elektronicznej i alternatywnej, na stałe współpracujący z Marią Peszek i Kayah. Zadebiutował 5 lat temu z zespołem „15 minut projekt”, którego album został fenomenalnie przyjęty przez media i publiczność. Teraz przyszedł czas na jego pierwszy autorski projekt „Fox Box”, na którym gościnnie pojawili się najważniejsi artyści rodzimej sceny alternatywnej: Maria Peszek, Novika, Michał Skrok (Bunio/Dick for Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star), Natalia Lubrano (Miloopa) i Tomasz Organek (SOFA).
 
Jego nagrania zdobyły już uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, opiniotwórczych blogerów i krytyków, ale przede wszystkim w kręgach miłośników alternatywnych rytmów. Przebojowa mieszanka elektroniki, dubstep oraz syntetycznego popu sprawia, że powstał album, który może stać się przełomowy dla polskiego rynku muzycznego.
 
W czasie gdańskiego koncertu na jednej scenie wystąpią: Novika, Pinawella (Sistars/Paulina Przybysz), Natalia Lubrano (Miloopa), Michał Skrok (Dick for Dick), Sqbass, Marsija (Loco Star) i Organek (SOFA).
 
 
 

Muzyka moja wolność cz. I - TIM EXILE /UK/, FOX feat. Goście /PL/ from Luminaris on Vimeo.

FOX feat. Goście na All About Freedom